Sorusu Olan?

Sorusu Olan?

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette! Neden; ilişki sorunlarının üstesinden gelmek, sezgiselliğimizi arttırmak, geçmiş yaraları iyileştirmek, kariyerimizde ilerlemek, daha bilinçli seçimler yapmak, daha özgür yaşamak, güçlü yanlarımızla tanışmak veya sadece “bu aralar biraz sıkılıyor” olmak olabilir. Hayatımızda karşılaştığımız sorunlar özgün benliğimizin sesini duymamaktan ve içimizdeki istekleri, özlemleri veya kızgınlıkları, gücenmişlikleri bastırmaktan kaynaklanıyor. Atlarla yaptığımız seanslarda yüzeyde kendini gösteren sorun ne olursa olsun, derine inmek ve onu değiştirmek mümkün.
Gerçeğe ulaşmak daha kısa sürüyor, hissettirdiği duygular daha yoğun oluyor, dolayısıyla da öğrenme daha etkin ve kalıcı olmuş oluyor.
İstanbul’un iki yakası ve İzmir’de anlaşmalı olduğum çiftlik ve binicilik okullarında. Yapılacak programın türü ve katılımcı tercihine göre yapılacak yere karar verilebiliyor.
Bireysel koçluk seansları kişiye ve ele alınan konulara göre 1-3 kere yapılabiliyor. Gruplarla düzenli aralıklarla yapılan programlar mevcut. Bunların da sayıları konuya göre farklılık gösteriyor. Kurumlarla ise tamamen ihtiyaca göre, günü birlik veya kalmalı eğitim ve liderlik programları yapılıyor.
Hayır, değil. Programlarımızda ata binilmiyor. Ancak at ve binicilik tecrübesine sahip olmak da engel değil çünkü atlarla binicilikte olduğundan çok daha farklı bir iletişime geçiyoruz.
Kediden korkan ancak seans bitiminde atının boynuna sarılan danışanlarım da oldu. Korku engel değil, tam tersi, ele alınıp üstesinden gelinebilecek bir şey. Üstelik bütün güvenlik önlemlerini alıyoruz ve danışanı atla başbaşa kaldığı alanda tehlikeye sokacak durumlara asla izin vermiyoruz.
Lütfen ücretler sayfasını ziyaret edin.
Çok ciddi boyutta hayvan tüyü veya saman alerjisi olan kişiler ancak doktor onayı ile katılabilirler. Hamileliğinin son ayında olan kişilerin programlara katılmasını tavsiye etmiyoruz. Ayrıca anti-depresan veya psikolojik rahatsızlık nedeniyle kullanılan ilaç alan kişilerin seanstan bir gün önce ve seans gününde ilaç almamış olmaları gerekiyor.

Başka sorunuz?

Biliyoruz daha sormak istediğiniz pek çok şey var. Aklınızdaki ne ise lütfen çekinmeyin, bizimle irtibata geçin.

Sormak istiyorum