Services _&_ Skills

Services & Skills

What we do best

 • Services

  Bireyler

  Hayatınızda bir alanda tıkanıklık hissediyorsanız veya genel bir memnuniyetsizlik, bir sıkıntı hissediyorsanız, önemli bir kararı verme aşamasında netlik ihtiyacındaysanız veya ilişkilerinizde yaşadığınız sorunların üstesinden gelmek istiyorsanız, depresyondayım diyor, hayatınızdan daha fazla zevk almak istiyorsanız veya başa çıkmak istediğiniz belli korkularınız varsa, kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarmada veya gücünüzü kullanmada zorluk yaşıyorsanız, bireysel koçluk seanslarına katılmalısınız. Devamını Oku!

  DevamınıOku
 • Services

  Gruplar

  Grup çalışmalarında, katılımcılar tarafından ortak paylaşıma açık olarak birebir atlarla yapılan seanslar ve grup aktiviteleri yer alıyor. Bu çalışmalar bizlere, kendi deneyimimizin yanısıra diğerlerinin de aynı konuda nelerle karşılaştıkları, nasıl stratejiler kazandıkları ve ne tür düşünce kalıplarına sahip oldukları yönünde fikir edinmemizi ve farklı bakış açıları kazanmamızı sağlıyor. Devamını Oku!

  DevamınıOku
 • Services

  Kurumlar

  Atlar avlanan hayvanlar olmalarına karşılık bu gezegen üzerinde elli milyon yıldan beri varlıklarını sürdürebilmişlerdir. Bunu en çok geliştirmiş oldukları yüksek sosyal zekalarına ve her bireyin aynı derecede önemli olduğu ve görevinin belli olduğu bir sürü bilincine borçludurlar. Bu yönleriyle bizlere liderlik ve takım çalışması alanlarında çok değerli öngörüler kazandırabiliyorlar. Devamını Oku!

  DevamınıOku

Want more?

 • Social Apps Development

  Quisque et risus in lectus fringilla consectetur. In quis semper lacus. Pellentesque sed magna quis risus placerat tempor vel non lacus.

 • Apps that your clienst are going to love

  Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Duis consectetur venenatis ante in adipiscing.

 • Inovations that take you to the next level

  Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Etiam ultrices pretium nibh, ac mollis lacus congue vel.

 • Enviromental friendly design

  Nunc vitae nulla urna. Integer feugiat mauris at massa egestas vel eleifend sem commodo. Suspendisse non ante ut lacus venenatis cursus.

 • design that has some magic in it

  Nam sodales tincidunt diam, ut accumsan augue molestie eget. Nullam euismod molestie elit ut tempus.

Lets work

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Cras lobortis congue tempus. Mauris non justo nec arcu suscipit lacinia aliquet sed purus.

Lets share ideas

Clients said

 • Hayvanlarla iletşimim hep güçlü olmuştur ama bu bambaşka bir şeydi! Bazı şeylerin keşke daha önce farkına varsaydım, kendimize ne çok yalan söylüyoruz. Müthiş duygusal ve sarsıcı bir deneyim oldu benim için. Hayat yolunda daha öğrenecek çok şey var...

  E.,39,Kadın
  E.,39,Kadın
 • Gerçekten çok farklı bir deneyimdi. Günlük hayatta ihmal ettiğiniz yanlarınızı görüyorsunuz. Güçlü olmak aslında ne demekmiş onu öğrendim. Teşekkür ederim...

  T., 36, Erkek
  T., 36, Erkek
 • Atlarla kocluk seansi ... Hep merak ettigim bugun deneyimledigim ... Bu deneyim nasil anlatilir ki zorlanirim .. İnsanin kendiyle yüzleşme cesareti .. Yasanılanlar hayatımın unutulmayacaklar listesinde şu an bas sırada : ) Gözleyen gözlenendir .. Tekrar teşekkürler.  

  S., 27, Kadın
  S., 27, Kadın